איך בוחרים די ג'יי לאירוע?

הדרך הפשוטה ביותר היא להיזכר מתי הייתם בארוע שמח וטוב עם רחבה מלאה ואוירה טובה ומיוחדת לאורך כל האירוע , ואז לגלות מי היה הדי ג'יי.
אבל מה לעשות כשזה לא המצב ואין לכם מישהו כזה בשלוף? כאן זה כבר יותר מאתגר, אך בהחלט לא אבוד.

הגדרת כיוון

הדבר הראשון שעליכם לעשות זה להגדיר מה בעצם אתם מחפשים, מה הכיוון שלכם? למשל די ג'יי אקטיבי או סולידי? צעיר או וותיק וכו׳ אחרי שאתם סגורים על כיוון, זה הזמן לקבוע פגישת היכרות עם די ג'יי שיש עליו המון המלצות אמינות באינטרנט. נסגרתם על כיוון, זה הזמן לקבוע פגישת היכרות עם די ג'יי שיש עליו המון המלצות אמינות באינטרנט.

הנקודות החשובות לבדיקה בפגישת היכרות:

דבר ראשון, האם כיף לכם עם האדם שיושב מולכם והפגישה זורמת? די ג'יי טוב יקפיד להקשיב לכם וינסה באמת לגלות מה אתם צריכים ולא רק ידבר על עצמו.

לדי ג'יי מעולה יהיה אש בעיניים כשהוא ידבר איתכם על מוסיקה ואת זה קשה לפספס.

בנוסף לכך חשוב לבדוק את הנקודות הבאות:

1. איך הוא בונה אירוע על שלביו השונים בהתאם לצרכים שלכם? תנו לו כיוונים ותבקשו שישמיע לכם רעיונות בהתאם. נקודה זאת תראה לכם את

השליטה וההיכרות שלו עם סגנונות שונים של מוסיקה.
2. איך הוא מעביר מסגנון לסגנון ומשיר לשיר? מה שאתם בעצם רוצים לשמוע זה מעברים חלקים בלי קטיעות שיגרמו לקהל הרוקדים שלכם להסתכל אחד על השני במבוכה. די ג'יי טוב אמור להיות מסוגל להמחיש זאת כבר בפגישת היכרות כשאתם על-תקן הקהל.

3. האם הוא נותן גיבוי לציוד ולעצמו? תוודאו שזה מעוגן בהסכם.
4. האם יש לו ביטוח צד ג' במקרה של אסון (חס וחלילה).

– בשורה התחתונה בהנחה ובאמת יש לדי ג'יי קבלות מה שנשאר לראות זה שהאדם עצמו סבבה לכם ואתם באותו ראש ושהוא סבלני, נעים ולא יהיר ומאידך חסר בטחון. אם זה המצב, לכו על זה מבלי להסס.

"לראות זה להאמין" או שזה לא ממש תופס?

אתם עלולים לשאול האם לא כדאי לראות את הדי ג׳יי באירוע כדי להתרשם ממנו?
בשנות השמונים עוד היו לפעמים מגיעים לראות די ג׳יים בפעולה. אבל עברו המון מים בנהר ומאז התקדמנו.אנחנו בעידן האינטרנט ובמקום לבזבז זמן בטיולים מיותרים, אפשר פשוט להיכנס לאתרי חוות דעת ולקרא ביקורות על תקליטנים לטוב ולרע, אשר ייתנו לכם את השורה התחתונה.
לעמוד בצד ולהסתכל על אירוע של מישהו אחר, לא ממש מלמד ואפילו עלול להיות מאוד מבלבל עבורכם. בקיצור, לא מומלץ.

הגישה המנצחת

לאור הנ"ל, ההצעה האחרונה שלנו אילכם היא לבחור בדרך שלכם, אם מישהו (אבא, אמא, סבתא, חברה או חבר) שרוצה את הכי טוב בשבילכם באמת המליץ לכם בתוקף ללכת לראות אירוע, זה לא אומר שזאת הדרך הנכונה. אולי הוא בעצם מנסה להנחות אתכם ע"פ החששות הלאו דווקא הגיוניים שלו. אך אם אתם הבחנתם שזה מה שאתם צריכים ע"פ שיקול דעתכם, אז אל תוותרו על זה, אחרי הכול אתם אלה שיודעים מה נכון עבורכם.

לסיכום

די ג'יי עם אש בעיניים למרות שמאחוריו כבר למעלה מ- 1000 אירועים, עם המון המלצות חמות ואמיתיות, כך שיש לו נסיון בהמון סוגים שונים של אירועים ובנוסף לזאת כיף לכם איתו, הוא הבן-אדם בשבילכם!!!
מקווים שהצלחנו לעזור 🙂

שתפו עם החברים :-)